За тиждень у Кременчуці народилась 31 дитина

До 31 кременчуцької родини лелека приніс шістнадцять дівчаток та п’ятнадцять хлопчиків.

Приємно, що попри війну життя в Україні та нашому місті продовжується – народжуються діти.

Бажаємо щастя і добра сім’ям новонароджених! Віримо в перемогу України та в те, що наші діти житимуть у вільній, незалежній і процвітаючій країні!