Кременчук оперативний повідомляв про те, що вчора з вікна багатоповерхівки випала гола жінка.
Подія сталася вранці, приблизно о 6:30, на бульварі Українського Відродження 20. З вікна четвертого поверху стрибнула гола жінка, залишилася живою. Ймовірно, вижила за рахунок того, що при падінні впала на вивіску, а потім вже на бруківку.
Стало відомо, що жінка страждає на психічні розлади і вже робила спроби самогубства. Цього разу, перед тим, як кинутися з вікна, вона вдарила ножем свою матір, убивши її.
Наразі жінку лікують під охороною поліції.