У Кременчуці в маршрутці помер чоловік

У Кременчуці помер пасажир маршрутки, який працював водієм на цьому маршруті і просто їхав по своїх справах в якості пасажира.

Чоловіку 1967 р.н.,стало погано. Бригада швидкої допомоги допомоги на місці проводила реанімаційні заходи, але це не дало результату. Зараз на місці працює слідчо-оперативна група поліції. Точну причину смерті встановить судово-медична експертиза.