“Кремінь” вийшов з відпустки і запланував 5 спарингів

Кременчуцький «Кремінь» вийшов з відпустки. Як повідомляє пресслужба клубу, Команда у складі 21 особи та тренерський штаб, зібралися у Кременчуці.

Команда Романа Локтіонова запланувала три збори:

  • 1 збір — 19 червня — четверте липня
  • 2 збір — четверте липня — шістнадцяте липня
  • 3 збір — вісімнадцяте липня — 23 липня

За час цих зборів кременчуківці запланували п’ять спарингів:

  • 28 червня – «Кривбас»
  • 08 липня – «Інгулець»
  • 15 липня – «Гірник-Спорт»
  • 16 липня – «Олександрія»
  • 22 липня – «Колос»

З 21 футболістів з командою тренуються троє потенційних новачків.