В Карпатських горах заблукали кременчужанки

Учора в Карпатах троє туристок з м. Кременчук Полтавської області, захотіли подивитись гірські краєвиди, піднялись в гору зі сторони водоспаду «Шипіт», однак втратили орієнтир й заблукали.

Для їх пошуку було направлено фахівців Пилипецького гірського пошуково-рятувального відділення.

Туристок було знайдено в ущелині підніжжя гори Ряпецька та супроводжено до тимчасового місця проживання. Медичної допомоги вони не потребували.