У Кременчуці п’яний неадекват влаштував дебош

На днях, а саме 10 квітня, ближче до шостої вечора, біля “Портер”, що по вул. Небесної Сотні молодий “синяк” напився та почав неадекватно себе поводити, чіплявся до відвідувачів, заважав працювати робітникам магазину.

Хлопцям з ГШР “Муніципальна варта” довелося заспокоїти п’яничку та провести профілактичну бесіду.

Відео можете подивитись на телеграм каналі ОК Кременчук.

Вкотре нагадуємо! Не слід забувати про відповідальне споживання алкогольних напоїв та про те, що заради нашого спокою військові платять велику ціну.

Повідомляє «Муніципальна варта Кременчука»