9-го березня, близько 17-ї години, до поліцейських звернулись громадяни, які повідомили, що по вулиці Заміській,водій OPEL KADETT керує з ознаками алкогольного сп’яніння та своїми діями загрожує безпеці інших учасників дорожнього руху.
На місці події інспектори виявили вказаний автомобіль, 53-річний водій якого мав чітко виражені ознаки алкогольного сп’яніння.
Свідки повідомили, що після зупинки, водій пересів на пасажирське місце та зачинився в авто.
Пройти тест на вміст алкоголю в крові на місці та у медичному закладі чоловік відмовився.
На водія інспектори склали протокол за ч.1 ст.130 КУпАП та відсторонили від керування транспортним засобом.