У Кременчуці небайдужі громадяни допомогли затримали п’яного водія

9-го березня, близько 17-ї години, до поліцейських звернулись громадяни, які повідомили, що по вулиці Заміській,водій OPEL KADETT керує з ознаками алкогольного сп’яніння та своїми діями загрожує безпеці інших учасників дорожнього руху.

На місці події інспектори виявили вказаний автомобіль, 53-річний водій якого мав чітко виражені ознаки алкогольного сп’яніння.

Свідки повідомили, що після зупинки, водій пересів на пасажирське місце та зачинився в авто.

Пройти тест на вміст алкоголю в крові на місці та у медичному закладі чоловік відмовився.

На водія інспектори склали протокол за ч.1 ст.130 КУпАП та відсторонили від керування транспортним засобом.