У Кременчуцькому районі лісівники розпочали весняну посадкову кампанію. Висаджування лісу здійснюється у межах програми Президента «Зелена країна».
Так, перші два гектари лісу висадили у ДП «Кременчуцький лісгосп». Висадили близько 12 тисяч сіянців сосни звичайної на зрубах. У планах лісівників створити щонайменше 50 га лісу.