На кладовищі водій намагався підкупити патрульних

Ймовірно, кримінальна відповідальність чекає на водія, який напідпитку скоїв ДТП та запропонував патрульним неправомірну вигоду

Подія трапилась сьогодні на одному з кладовищ міста. Керманич автомобіля ГАЗ не переконався у безпечності маневру, не дотримався безпечного інтервалу та здійснив наїзд на паркан.

Під час спілкування з 59-річним водієм охоронці порядку помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Алкотестер Драгер показав результат — 1,25 проміле алкоголю, що майже у 6 разів перевищує допустиму норму.

Далі чоловік почав пропонувати патрульним неправомірну вигоду, незважаючи на неодноразові попередження про кримінальну відповідальність за такі дії.

На місце події поліцейські викликали слідчо-оперативну групу та склали на водія адміністративні матеріали: за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) КУпАП.