90% гравців “Кременя” вийшли на належний рівень

У перший день весни футбольний клуб «Кремінь» розпочав заключний етап підготовки до весняної частини чемпіонату. В якому зараз фізичному стані хлопці та як оцінює темп підготовки команди до сезону розповів пресслужбі “Кременя” тренер «синьо-білих» Сергій Свистун.

– Сергій Володимирович, чи правда, що після новорічних свят хлопці виходять в різній фізичний формі?

– Вдома кожен працює індивідуально: хтось виконує роботу, яку ми даємо, хто на половину, а хтось менше. Тому перші збори – втягуючі. Задача підвести до рівномірного рівня підготовки. Це ми робили на першому тижні зборів.

Згодом ставили гравців у різні групи та різний час. Зараз основна маса, близько 90% футболістів, вийшли на загальний рівень підготовки й витримують навантаження.

Щоб вивести команду на пікову форму вибудовується загальний план підготовки. Є необхідний об’єм фізичного навантаження, яке вони повинні виконувати.

– Минулого сезону Ви з нуля будували команду й двічі виводили гравців у пікову форму, перед та після карантину. За рахунок чого вдалося це зробити?

– Є план підготовки. Головне спілкування з футболістами. Минулого року був колектив, який старався виконувати завдання, яке перед ним ставили, збалансувавши склад. Все доводилося робити по ходу чемпіонату – підводити все до одного рівня. Й основне – психологічна мотивація, повинен бути настрой, щоб гравці виходили на поле й повністю віддавалися.

– Команда входить у заключний збір підготовки. Як оцінюєте фізичну форму хлопців?

– У цьому році як ніколи провели хороші збори. Я прихильник жорсткої підготовки . Ми пройшли цю підготовку, хтось менше, хтось краще, а хтось плакав, але терпіли й витримали. Зараз команда загально функціонально готова. Зараз останній етап й переходимо зі швидкісно-силової роботи у швидкісно-тактичну, ще й підготуємося через ігри. Плануємо провести ще 4 контрольні матчі.

Хочу сказати вболівальникам й трохи заспокоїти. Так, це збори, ніколи такого не було, щоб ми на зборах стільки програвали. Але в нас такого не було, що через кожні півроку новий склад, який триває останні два роки. Зараз команда готується.

Задачу, яку поставив президент ми виконаємо. А головне будемо грати – добре грати.