29 липня почнеться ремонт Крюківського мосту

На ДП “Укрзалізниця” прийняте рішення виконати цього року ремонт двох найпроблемніших стиків  Крюківського мосту. Ремонтні бригади працюватимуть у три зміни і роботи завершать у максимально стислі строки – до 1  вересня 2020 року. 

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що на період ремонтних робіт для перевезення кременчужан Укрзалізниця пустить два додаткові потяги, які курсуватимуть з Кременчука до Крюкова і у зворотному напрямку. Проїзд у них для пільгових категорій громадян буде безкоштовним.  Транзитний транспорт буде  спрямовано в об’їзд Крюківського мосту через Білецьківку, Світловодськ, Недогарки, Піщане, в залежності від напрямку. На дорогах будуть встановлені  відповідні знаки, а також інформація про те, що необхідність об’їзду,  пов’язана із ремонтом мостового переходу. Регулюватимуть рух автотранспорту регулювальники та світлофори.

Ремонтні роботи на мостовому переході розпочнуть 29 липня 2020 року о 10 год. Кременчужан просять із розуміння поставитися до тимчасових незручностей, пов’язаних із ремонтними роботами, адже вони виконуються перш за все, з метою безпеки, щоб зупинити руйнування найбільш проблемних конструкцій мосту.

За матеріалами офіційного сайту міської ради Кременчука