23 малюки народилося минулого тижня у Кременчуці

З 15 по 21 червня 2026 року у Кременчуці народилося 23 дитини.

У Кременчуцькому перинатальному центрі на світ з’явилося 19 немовлят: 6 дівчаток і 13 хлопчиків. В одній із родин було подвійне свято, бо в них народилася двійня хлоп’ят.

У пологовому відділенні лікарні «Правобережна» вперше світ побачило 4 хлопчики.

Бажаємо батькам та їхнім новонародженим діточкам завжди бути щасливими, щоб в родинах панували взаєморозуміння, добробут і мир!