У 2021 році почнеться будівництво нового мосту через Дніпро

Будівництво Кременчуцького вантового мосту протяжністю 1,7 кілометра стартує у 2021 році.

Про це передає прес-служба Державного агентства автомобільних доріг України (“Укравтодор”) на своїй сторінці в Facebook.

“Сьогодні в системі Prozorro Служба автомобільних доріг у Полтавській області оголосила тендер на будівництво вантового мосту в місті Кременчук. Орієнтовний термін початку будівельних робіт – весна 2021 року”, – сказано в повідомленні.

Терміни будівництва моста

Голова “Укравтодору” Олександр Кубраков зазначив, що будівництво може тривати 3 роки.

“Без будівництва нового мосту ми піддаємо не тільки місто Кременчук, а й весь центральний регіон України транспортному колапсу… Тому плануємо завершити будівництво якомога швидше – термін реалізації проекту 3 роки”, – цитує прес-служба його слова.

Зазначається, що найближчі до міста Кременчуку автодорожні мости, які відповідають умовам сучасного дорожнього руху, знаходяться в радіусі 500 кілометрів.

Упор на локалізацію виробництва

Також прес-служба повідомила, що проект передбачає локалізацію виробництва.

“95% всіх матеріалів (у тому числі металургійних) будуть вітчизняного виробництва”, – сказано в повідомленні.

Крім цього, “Укравтодор” розглядає можливість будівництва в найближчі роки об’їзду Кременчука з мостовим переходом через Дніпро.

Кабінет Міністрів розглядає кілька варіантів фінансування будівництва Кременчуцького мосту, одним з яких є міжнародне кредитування.