2 000 кілометрів на велосипеді: патрульний з Кременчука подорожує світом

Сергій Щербаков служить інспектором відділення безпеки дорожнього руху батальйону патрульної поліції у місті Кременчук і повністю відданий своїй справі, а у вільний від роботи час займається велотуризмом. Про це розповіли у пресслужбі патрульної поліції міста.

Поліцейський віддає перевагу такому відпочинку вже майже 9 років. А розпочалось все з багатоденного велопоходу Карпатами зі сходженням на Говерлу. Нині географія велоподорожей інспектора вражає: острів Шрі-Ланка, Грузія, Туреччина, Таїланд, Камбоджа. Український прапор замайорів навіть у Кенії на Екваторі та у Танзанії біля підніжжя гори Кіліманджаро.

“Подорожі на велосипеді чудовий спосіб відволіктись від робочих буднів та підтримувати себе у гарній формі.До того ж отримуєш неймовірне задоволення, коли милуєшся краєвидами та спілкуєшся з жителями інших країн. І аж дух перехоплює тоді, коли на далеких континентах впізнають прапор України, адже це означає, що про нашу державу добре відомо навіть за Океаном” — із захватом розповідає Сергій.

Читайте також